fbpx
Close

Esmaspäeval alustavad Itaalia U18 tiitli peale jahti koguni viis Eesti noormeest

-Kaspar Kitsing | Foto: aquilabasket.it

-Kaspar Kitsing | Foto: aquilabasket.it

Kogu järgmise nädala toimub Montecatini Terme nimelises kohas Itaalia noormeeste U18 vanuseklassi korvpalli finaalturniir, mis on Eesti korvpalli jaoks üsnagi oluline, kuna üles on antud koguni 5 meie poissi. Huvitaval kombel on nelja neljase alagrupiga mängitaval turniiril Eesti tulevikumehi jagumas igasse alagruppi.

A-grupis on Siena Mens Sana Basketball Academy ridades kirjas 16-aastane ääremängija Joonas Riismaa. Siena alustab esmaspäeval mänge Blu Orobica nimelise tiimi vastu ning veel kuuluvad gruppi Bassano ja Varese.

B-grupis on Livorno Don Bosco värve kaitsmas 18-aastane äär Kirill Koršunov. Tema tiim alustab Lido Di Roma Basketi vastu ning veel on alagrupis Reggio Emilia noored ja BaskeTrieste.

C-grupp on eestlaste jaoks oluline 16-aastase tagamehe Kaspar Kitsingu ja Trentino U18 tiimi tõttu, kes avakohtumises heitlevad DeLonghi Universo Treviso Basketiga ning järgmistes ringides peavad vastu astuma Pistoiale ja Roma Virtusele.

D-grupis on eestlasi kaks, kui Bologna Virtuse nimekirjas on üles antud nii 17-aastane tagamängija Mikk Jurkatamm kui ka 16-aastane äär Mait Peterson. Bologna peab esimese matši Roma Stella Azzurra vastu ning veel kuuluvad gruppi Venezia Umana Reyer ja Cassa Di Risparmio Fortitudo103 Academy.

scroll to top