Ethnikos alistas tasavägises mängus tabeli eelviimase, Laanelt peaaegu kaksikduubel

-Rait-Riivo Laane | Foto: Siim Semiskar

Kreeka korvpalli esiliigas teenis Rait-Riivo Laane koduklubi Ethnikos teise järjestikuse võidu, kui võõrsil oldi 88:81 paremad Doukasest.

Ethnikos võitis esimese veerandaja 28:17, kuid poolajaks oli nende eduseis kahanenud kolmele punktile. Mäng läks veelgi pingelisemaks, sest neljanda veerandaja alguses oli Doukas punktiga juhtima pääsenud, kuid külalised võitsid siiski otsustava neljandiku 25:17.

Rait-Riivo Laane viibis väljakul 35 minutit ning viskas selle aja jooksul 16 punkti (vabavisked 3/3, kahesed 5/6, kolmesed 1/6) ja andis 8 korvisöötu. Lisaks võttis ta 2 lauapalli, tegi 4 vaheltlõiget, kuid sooritas 3 isiklikku viga ja kaotas nelja korral palli.

Võitjatele tõi 17 punkti Paraskeva Martzos. Doukase poolelt viskas Alexis Kyritsis 22 punkti ja andis 6 korvisöötu.

Turniiritabelis on Ethnikos (11-10) kaheksandal kohal. Doukas (3-18) paikneb eelviimasel ehk 15. kohal.