Craiova ei suutnud tabeli tippu kuuluvat Cluj Napocat üllatada

-Martin Paasoja | Foto: Siim Semiskar

Rumeenia korvpalli kõrgliigas teenis Martin Paasoja koduklubi Craiova 82:88 kaotuse UBT Cluj Napocalt, kuigi neljanda veerandaja keskpaigas oldi vaid punktiga taga.

Avaveerandi võitis Cluj 24:16, kuid poolajaks vähendas Craiova kaotusseisu neljale punktile. Kolmandal veerandajal pääseti ka juhtima, aga viimasele neljandikule mindi siiski võõrustajate viiepunktilises eduseisus vastu. 5.49 enne lõppu oli Cluj juhtimas vaid 75:74. Seejärel tegi kodumeeskond aga 10:2 spurt, millega mängusaatus suuresti ka otsustati.

Martin Paasoja sai väljakule 14 minutiks ning viskas selle aja jooksul 5 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 0/2, kolmesed 1/2), võttis 4 lauapalli ja andis 2 korvisöötu. Negatiivse poole pealt tegi ta ühe pallikaotuse ja 3 isiklikku viga.

Võitjate resultatiivseim oli 22 punktiga Giordan Lee Watson, 12 silma ja 11 lauapalli lisas Ousmane Barro. Craiovale tõi 18 punkti Lamarcus Reed. Jamar Samuels lisas 16 punkti ja 8 lauapalli.

Craiova (9-10) jätkab turniiritabelis seitsmenda kohal, Cluj (15-4) on teine.