Erik Luts viskas (võib-olla) 40 punkti ja Kohila teenis tabelisse 11. võidu

-Erik Luts | Foto: Siim Semiskar

* Asjaosaliste kommentaaride kohaselt võib statistikas olla vigu. Hoiame silma peal ja kui protokolli parandatakse, siis muudame ka uudist.

Eesti korvpalli Saku I liigas teenis Kohila SK/Webware Erik Lutsu juhtimisel 81:77 võidu tabeli eelviimase Kuressaare BC Hundid/ASSA ABLOY meeskonna üle.

Kodumeeskond alustas kohtumist paremini, võites esimese veerandaja 22:14 ja juhtides poolajaks kahe punktiga. Kolmas veerandaeg kuulus aga Kohilale 22:17. Viimasel neljandikul oldi paremad 21:20 ning kokkuvõttes saadi raske võit kätte.

Võitjate poolelt oli meeletus hoos Erik Luts, kelle arvele jäi koguni 40 punkti. Tema vastu tehti 8 viga ja kasulikkuse tegur oli lausa 44. Anton Batanov lisas 15 silma. Kuressaare eest viskas 29 punkti Margo Liivand.

Turniiritabelis on Kohila (11-8) seitsmendal kohal, Kuressaare (3-16) jätkab 11. positsioonil.