fbpx
Close

Ettore Messinal on piinlik, et ta koroonaviirust nii totaalselt alahindas

Avatar
-Ettore Messina | ZUMAPRESS.com/Scanpix

Itaalia tippklubi Milano Olimpia kogenud peatreener Ettore Messina rääkis kohalikule meediale, et tal on oma varasemate väljaütlemiste pärast piinlik, kuna ta ilmselgelt alahindas esialgu Covid-19 tõsidust.

“Ma arvasin, et see on veidi hullem kui gripp. Ma eksisin totaalselt ning ma vabandan, kui ma mingeid lollusi välja ütlesin,” kommenteeris 60-aastane Messina väljaandele Ansa.

Ta lisas, et praegusel “sõja” ajal on väga keeruline spordist rääkida ning ta ei soovi hetkel kommenteerida hetkel laual olevat võimalust, et Itaalia kõrgliiga ehk Serie A hooaeg lõpetatakse ametlikult ära ilma meistrit välja kuulutamata.

Ühtlasi teatas kogenud juhendaja ka, et Milano klubi mängijad on nõustunud palgakärbetega koroonaviiruse pandeemia tõttu tekkinud mänguseisaku ajaks.

“Mängijad kinnitasid, et nad on igati valmis vastu võtma klubi poolt pakutava kokkuleppe. Meil on mõistlikud mehed ja sportlased. Klubi omanik Giorgio Armani on Itaalias praegusel hetkel abistamiseks üüratult raha kulutanud,” sõnas Messina.

Euroliigas tänavu skooriga 12-16 12. kohale jäänud Milano on koduliigas enda kohta kehvas seisus, kui 14 võidu ja 7 kaotusega ollakse Bologna, Sassari ja Brescia järel 4. kohal.

scroll to top
Inline
Inline