fbpx
Close

FOTO | Henri Drell ja Euroliiga “tõusev täht” Goga Bitadze valmistuvad New Yorgis NBA draftiks

-Goga Bitadze ja Henri Drell | Foto: Instagram @lllerd

-Goga Bitadze ja Henri Drell | Foto: Instagram @lllerd

Aprilli keskel oma nime tänavu suvel toimuvale NBA draftile kirja pannud Henri Drell (@lllerd) on valmistumas New Yorgis ennast näitama NBA tiimide skautidele ja mänedžeridele.

19-aastane ja erinevatel andmetel 204-206 cm pikkune tagamängija peaks Korvpall24.ee portaalile teada oleva info kohaselt olema hetkel oma agentuuri draftieelses laagris, kus lisaks temale on veel mitmeid nimekaid pallureid, eesotsas äsja Euroliiga tõusva staari auhinna kätte saanud grusiinide suurlootuse Goga Bitadzega.

Väidetavalt on eestlane treenimas koos 14 palluriga, kellest meie lugejatele on kuulsaim ilmselt 19-aastane Bitadze, keda ennustatakse esimese ringi draftivalikuks. Veel peaks olema laagris sellised mängumehed nagu Kentucky ülikooli tagamees Tyler Herro, Oregoni ääremängija Louis King, LSU suur äär Naz Reid ja Virginia ülikooli viskav tagamees Kyle Guy.

Herrole ja Reidile pakutakse erinevates draftiennustustes samuti võimalust esimeses ringis valituks saada, King ja Guy on pigem teise ringi mehed või kõiguvad kahe ringi vahepeal.

Seni on treeningud olnud peamiselt kinnised, kuid sel nädalal peaks Drelli, Bitadzet ja teisi mainitud mängumehi vaatama tulema suur hulk NBA klubide esindajaid, kellele korraldatakse näidismatš ning hiljem on võimalik mängijatega ka suhelda. Pärast seda päeva hakkab suure tõenäosusega selguma ka see, kas eestlane jätab oma nime drafti kirja või võtab selle maha, et järgmisel aastal uuesti proovida.

30. maiks on Drell kutsutud ka Monacos toimuvale NBA Global Camp talendilaagrisse ning tänavune NBA draft peetakse 20. juunil Brooklynis Barclay Centeris.

scroll to top