G4S Noorteliiga jääb ühisliiga finaalturniirilt eemale

-G4S Noorteliiga korvpallinaiskond | Foto: Argo Luigas

Naiste Eesti-Läti-Leedu ühisliiga teises divisjonis mängiv G4S Noorteliiga kaotas laupäeval peetud kohtumise Riia TTT Juunioritele 55:87 ning sellega on hooaeg ühisliigas läbi.

Kodusaalis peetud mäng algas Riia naiskonna juhtimisel (10:18) ning teisel veerandil lasti teha suur vahe sisse (11:30). Kuigi teisel poolajal tulid eestlannad järgi (kolmas veerand 16:20 ja neljas 18:19), siis sellest enam ei piisanud ning lõppskoor 55:87.

Noorteliiga poolel jagunesid punktid võrdselt, Ivetta Elizavetta Okuneva viskas 10, Helena Stina Svilberg 9 ja Victoria-Ida Vahi samuti 9 punkti. Võitjatele tõid Vanesa Jasa 13 punkti ja Eva Indrike 12 punkti.

Noorteliiga on teise divisjoni tabelis 5 võidu ja 7 kaotusega 5. kohal, mis tähendab, et ollakse esimesed, kes final four turniirilt välja jäävad. Põhihooajal mängisid kõik klubid omavahel kaks korda, kodus ja võõrsil ning tabeli 4 esimest lähevad otse final four turniilile, mis toimub 22-23. veebruaril Lätis.