G4S Noorteliiga U18 noormeeste pronksi võitis Tallinna Kalev/TSK

-Tallinna Kalev/TSK | Foto: Siim Semiskar

G4S Noorteliiga noormeeste U18 vanuseklassi kolmanda koha mängus alistas Tallinna Kalev/TSK Keila Korvpallikooli meeskonna tulemusega 84:76.

Põhiturniiri esimese Keila KK ja kolmanda Tallinna Kalevi vaheline kohtumine algas tasavägiselt. Poolajale siirduti kalevlaste 42:38 eduseisus. Norman Rüütsalu oli vaheajaks visanud üleplatsimehena 19 silma, kirjutab Basket.ee.

Tallinna Kalev läks kolmanda veerandi algul kiirelt 47:38 ette. Maide kaks pluss üks tõi Keila kahe punkti kaugusele 46:48. Ebasportlik kalevilt ja Kikkatalu vabavisked tõid tabloole viiginumbrid 50:50 ja seejärel läks 52:50 ette Keila. Veerandi lõpus lagunes Keila mäng, kalevlased lõid teravust ja said enne viimast neljandikku ette 72:63.

Minut enne normaalaja lõppu tuli Keila veel kuue punkti kaugusele (76:82), kuid rohkemaks aega ega jõudu ei jagunud. 84:76 võit ja G4S Noorteliiga U18 kolmas koht läks Tallinna Kalev/TSK meeskonnale.

Võitjate parimana viskas meeskonna parimaks valitud Marcus Merimaa 25 punkti. Erki Kuhi lisas kalevlaste kontosse 21 punkti ja 10 lauapalli. Keila resultatiivsem oli üleplatsimehena 27 punkti visanud Norman Rüütsalu.