Greeta Üpruse eelmise nädala saldoks Briti kõrgliigas jäi üks hea ja üks aia taha läinud mäng

-Greeta Üprus | Foto: Oaklands Wolves WBBL Facebook

Briti naiste korvpalli kõrgliigas mängis Greeta Üpruse koduklubi Oaklands Wolves eelmisel nädalal kaks kohtumist ning pidi kahjuks vastu võtma järjekordsed kaks kaotust.

Kolmapäeval jäi Wolves 65:92 alla London Lionsi korvpalliakadeemiale. Oma klubi esimestes liigamängudes tiimi resultatiivsemaks kerkinud eestlanna suudeti selles mängus kinni võtta, kui Üpruse arvele jäi 26 minutiga 3 punkti (kahesed 1/7, kolmesed 0/1, vabavisked 1/2), 1 lauapall, 1 resultatiivne sööt, 1 vaheltlõige ja 4 pallikaotust.

Wolves’i parimana viskas Amari Carter 19 punkti ja haaras 5 lauapalli. Võitjate kasuks viskas Cassie Breen 28 silma ja haaras 5 lauapalli ning Kennedy Leonard lisas 21 silma.

Laupäeval kohtus Oaklands Wolves Sevenoaks Sunsiga ja võttis vastu kaotuse 62:69. Üpruse jaoks oli individuaalses plaanis aga taas tegemist korraliku esitusega, kui eestlanna kogus 29 minutiga 13 punkti (kahesed 1/4, kolmesed 3/5, vabavisked 2/2), 5 lauapalli, 1 resultatiivset söötu, 3 pallikaotust ja 3 isiklikku viga.

Eestlannast viskas Wolvesi poolel rohkem punkte vaid Amari Carter, kes kogus 21 silma, 5 lauapalli ja 3 vaheltlõiget. Dorka Boros ja Louise Rouse kogusid mõlemad 10 punkti, viimase nimele kanti ka 9 lauapalli.

Oaklands Wolves on kaotanud Briti kõrgliigas kõik senised neli kohtumist ja sellega astutakse viimasel ehk 11. positsioonil.