Greeta Üpruse kaksikduublist jäi Oaklandsi jaoks võidust napilt väheks

-Greeta Üprus | Foto: Oaklands Wolves WBBL Facebook

Suurbritannia naiste korvpalli kõrgliigas pidid Greeta Üprus ja Oaklands Wolves pühapäeval vastu võtma napi kaotuse, mis lõpetas nende kahemängulise võitudeseeria. Vaatamata eestlanna kaksikduublile jäi Wolves 72:74 (21:15, 17:25, 22:19, 12:15) alla Essex Rebelsile.

Üprus alustas naiskonna esiviisikus ja kogus 24,5 minutiga 17 punkti (kahesed 3/5, kolmesed 3/9, vabavisked 2/2), 10 lauapalli (neist 2 ründelauast), ühe resultatiivse söödu ja 2 pallikaotust.

Oaklandsi edukaimana tõi Amari Carter 30 punkti, 6 lauapalli ja 4 korvisöötu. Essexi naiskonna 74-st punktist koguni 71 tuli algviisiklastest, kellest edukamad olid Deangelique Waithe 18 silmaga ning Lucrezia Costa 15 punkti ja 19 lauapalliga.

Meie poolt on seni tähelepanuta jäänud Oaklandsi eelmised kaks kohtumist, kus 28. veebruaril võideti 72:62 Caledonia Pride’i ja 3. märtsil 62:54 Cardiff Met Archersit.

Caledonia vastu kogus Üprus 25,5 minutiga 14 punkti (kahesed 0/4, kolmesed 4/8, vabavisked 2/2), 6 lauapalli, 2 resultatiivset söötu, ühe vaheltlõike, ühe pallikaotuse ja ühe isikliku vea.

Cardiffi vastu tõi eestlanna 12 minutiga 9 punkti (kahesed 2/7, kolmesed 1/2, vabavisked 2/2), 5 lauapalli, 2 resultatiivset söötu ja tegi ühe isikliku vea.

Üprus on senise 8 liigamänguga kogunud keskmiselt 24 minutit, 11,9 punkti, 5,1 lauapalli ja 1,1 resultatiivset söötu. Eestlanna visketabavus kahestel on olnud 30,2%, kolmestel 40,5% (keskmiselt 2,1 tabamust mängus) ja vabavisetel 94,7%.

Liigatabelis on naiskonnad väga erineva arvu kohtumisi kirja saanud ning see number kõigub suisa 3 ja 11 vahel. Oaklands Wolvesi saldo on hetkel 2 võitu ja 6 kaotust.