Gregor ja Jorgen Rikberg vedasid Viimsi teises liigas kindla võiduni

-KK Viimsi | Foto: Siim Semiskar

Saku II liiga A-alagrupis toimus laupäeval üks kohtumine. KK Viimsi/Kesklinna KK (4-4) võitis võõrsil kindlalt 88:62 (25:11, 17:15, 14:17, 32:19) Spordiklubi Haapsalu (1-7).

Viimsi asus võõrsil 7:0 juhtima ning võitis avaveerandaja suurelt 25:11. Teisel ja kolmandal perioodil mängupilt võrdsustus ning otsustava veerandaja eel oli külaliste edu 13-punktiline. Lahtiselt kulgenud viimasel neljandikul viskas Viimsi 32 punkti ning paisutas vahe kohtumise lõpuks 26-punktiliseks. Haapsalu võitis küll lauavõitluse (40:34), kuid oli hädas nii kaugvisete (2/20 ehk 10%) kui ka vabavisete (10/25 ehk 40%) tabamisega.

Viimsi resultatiivseim oli Gregor Rikberg, kes viskas 16 minutiga 19 punkti (kahepunktivisked 7/7). Jorgen Rikberg lisas 16 silma. Hugo Toomi arvele jäi 14 punkti, 7 lauapalli ja 6 korvisöötu.

Dmitri Tserepanov tõi Haapsalu parimana 15 punkti. Karl-Markus Mäesalu tõi 10 silma ja 7 lauapalli. Silver Tuisk oli 9 punkti ja 11 lauapalliga lähedal kaksikduublile.

Pühapäeval võtab BC Narva (3-9) kodus vastu Eesti Maaülikool/Ülenurme (4-6).