fbpx
Close

VIDEO | Kerr Kriisa: tõestasime taas, et pole oluline, kui pikk sa oled või kui suured on su musklid

-Kerr Kriisa | Foto: Kaunase Žalgiris

-Kerr Kriisa | Foto: Kaunase Žalgiris

Kaunase Žalgirise U18 meeskond võitis kodusel noorte Euroliiga etapil laupäeval ka kolmanda mängu ning pääses pühapäeval toimuvale esikohamängule. Prantslaste Pariisi CFBB alistati 72:58.

Jaanuari alguses 18-aastaseks saanud eestlasest mängujuht Kerr Kriisa on kerkinud Leedu tippklubi liidriks, kui kolme mänguga on ta kirja saanud keskmiselt peaaegu 27 minutit, 16,3 punkti, 6,3 resultatiivset söötu ja 3 lauapalli.

“Ma olen väga rahul, et võitsime. Arvan, et mängisime hästi ja meie mängustiil ei sobinud vastastele. Usun, et tõestasime taas, et pole oluline, kui pikk sa oled või kui suured on su musklid… ainuke asi, mis loeb, on see, kui suure südamega sa väljakule lähed,” sõnas eestlane Žalgiris TV-le antud intervjuus pärast Pariisi klubi vastu 21 punkti ja 6 lauapalli kogumist.

“Meie meeskonna tugevus on ühtlane koosseis – algviisiklaste ja pingimeeste vahel pole suurt erinevust. Meil on pikk pink ja see ongi põhiline,” lisas noor eestlane lõpetuseks.

Žalgiris kohtub pühapäevases finaalis tõenäoliselt koduse suurkonkurendi Vilniuse Lietuvos rytasega, kellel vaja pääse esikohamängule veel vormistada mängus itaallaste Roma Stella Azzurra vastu.

scroll to top