fbpx
Close

Györi kõrgliigakohtumisele astus vahele koroonaviirus, Lassi test negatiivne

Avatar
-Kadri-Ann Lass #7 ja Györi Ülikool korvpallinaiskond | Foto: Women’s Basketball Club Győr Facebook

Täna õhtul toimuma pidanud Ungari kõrgliigakohtumine Györi Ülikooli ja ZTE NKK vahel jääb pidamata, kuna Eesti koondislase Kadri-Ann Lassi koduklubi neli liiget on andnud positiivse koroonaviiruse testi.

Kõikjal vargsi kaardipakke segav koroonaviirus on jõudnud segama ka Ungari kõrgliigat, kus Györi Ülikooli särgis mängib 23-aastane Lass. Üleeile antud rutiinse koroonaproovi tulemused olid neljal naiskonna liikmel positiivsed ja mänguplatsile täna naiskonnad ei jookse.

Kadri-Ann Lassilt sai eile lühikese kommentaari olukorrast korvpall24.ee. ”Eile (üleeile – toim.) tehti kogu tiimile ja staffile covid testid. Täna selgus, et nelja mängija testid olid positiivsed. Minu test isiklikult oli negatiivne, aga terve võistkond on 10 päevaks omades korterites karantiinis. Eks jooksvalt ole näha, mis edasi saab.”

Kümnepäevane karantiin tähendab ühtlasi, et lisaks tänasele mängule ZTE NKK vastu jäävad praegu pidamata mängud Aluinvent DVTK vastu 14. oktoobril ja 17. oktoobril toimuma pidanud kohtumine Ujbuda Elite Peaciga.

scroll to top
Inline
Inline