Györi Ülikool teenis suure võidu, Lass kasutas teenitud usalduse hästi ära

-Kadri-Ann Lass | Foto: fiba.basketball

Ungari kõrgliigas käis eile õhtul võistlustules Kadri-Ann Lassi leivaisa Györi Ülikool. Ungari kõrgliigas teisel kohal paiknev Györ külla sõitnud Vasas Akademiale sõnaõigust ei andnud ja võttis veenva 98:70 (28:17:23:13, 13:19, 24:21) võidu.

Kõigil neljal mänguperioodil külalistest üle olnud Györ otsustas mängusaatuse esimese poolajaga, kui pikale pausile suundusid klubid seisul 51:30. Lauavõitluse võitis Györ 39:25. Tulemuslikke sööte jagasid võõrustajad 29 külaliste 15 vastu.

Kadri-Ann Lass viibis väljakul 18 minutit, mille jooksul viskas Eesti koondislane 10 punkti. Lisaks noppis Lass 3 lauapalli, jagas kaaslastele 2 korvisöötu ja pani vastaste visetele 2 korda ”katuse” peale.

Györi Ülikool punktid jagunes üsna ühtlaselt. Kahekohalise punktisummani jõudsid kuus pallurit. Neist enim viskas punkte ameeriklanna Beatrice Mompremier, kelle arvele kogunes 18 silma. Debora Dubei viskas 15 ning Agnes Torok 14 silma.

Külalisnaiskonna Vasase poolelt oli heas hoos Brianna Fraser, kes viskas 27 punkti. 16 punkti viskas Boglarka Bach.

18 võitu ja 3 kaotust kogunud Györ hoiab 12 naiskonna konkurentsis endiselt teist kohta. 10. märtsil võõrustab Györi Ülikool hetkel kõrgliiga neljandat positsiooni hoidvat Ludovika Csatat.