Györi Ülikool võttis tänu suurepärasele teisele poolajale veenva võidu

-Kadri-Ann Lass ja Györi naiskond | Foto: Women's Basketball Club Győr Facebook

-Kadri-Ann Lass ja Györi naiskond | Foto: Women’s Basketball Club Győr Facebook

Györi Ülikool, kelle ridades mängib ka Eesti koondislane Kadri-Ann Lass, pidas laupäeval Ungari kõrgliigas selle hooaja 10. kohtumise. Võõral väljakul saadi tänu heale teisele poolajale kindel 77:57 (20:18, 14:20, 23:10, 20:10) võit Aluinvent DVTK naiskonna üle.

Györi Ülikool ja Aluinvent DVTK kohtusid omavahel ka 2. detsembril, kui järgi peetud kohtumises jäi Györ koduväljakul 73:70 peale. Sarnaselt tollele kohtumisele, kulges teisegi omavahelise kohtumise esimene poolaeg Györi jaoks üle kivide ja kändude. Esimese poolaja võitis Aluinvent 38:34. Teisel poolajal sai Ungari kõrgliigas kolmandat positsiooni hoidev Kadri-Ann Lassi koduklubi hoo üles ja kodunaiskonnale näidati taldu, lõppseis 77:57 Györi Ülikoolile.

Györi punktide eest hoolitsesid tavapärased liidrid – Brianna Kiesel viskas 21, Agnes Torok 16, Debora Dubei 15 ja Beatrice Mompremier 14 silma. 11 minutit väljakul viibinud Kadri-Ann Lassi kontosse kogunes 2 punkti, 1 lauapall ja 1 korvisööt.

Aluinventi vedas üleplatsinaiseks kerkinud Hayes Lavette 27 punktiga.

8 võidu ja 2 kaotusega kolmandal tabelireal olev Györi Ülikool peab oma järgmise kohtumise 16 detsembril, kui võõrustatakse Cegledi linnast tulevat VBW CEKK naiskonda.