Teder oli koduülikooli võidumängus üks resultatiivsemaid

-Johanna-Eliise Teder | Foto: wsucougars.com

Johanna Eliise Tederi võistkond Washington State Cougars sai USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis teise võidu, kui alistas hooaja esimeses kodumängus Idaho Vandalsi 74:55.

Esimese poolaja nelja punktiga kaotanud Washington State kallutas mängu enda kasuks kolmanda veerandiga, mis võideti koguni 32:14.

Teist mängu järjest algviisikus väljakule saanud Teder viskas 25 mänguminutiga üheksa punkti (kahesed 1/1, kolmesed 2/6, vabavisked 1/2), olles oma naiskonna paremuselt kolmas korvikütt. Lisaks võttis ta neli lauapalli, sooritas ühe vaheltlõike ja tegi nii ühe pallikaotuse kui ka isikliku vea.

Võitjate parim oli Uus-Meremaalt pärit Charlisse Leger-Walker, kes viskas 29 punkti ja hankis kaheksa lauapalli.

Washington State on nüüd võitnud mõlemad senised kohtumised, Idahol on kirjas kaks võitu ja kaks kaotust.