fbpx
Close

Heiko Rannula jätkab Pärnu Sadama peatreenerina ja soovib meeskonna taset veel tõsta

-Heiko Rannula | Foto: Liina Käärik

-Heiko Rannula | Foto: Liina Käärik

Pärnu Sadama korvpallimeeskond andis neljapäeval teada, et klubi juht Johan Kärp ja pikaaegne peatreener Heiko Rannula sõlmisid kokkuleppe, mille kohaselt jätkab Rannula esindusmeeskonna juhendamist ka 2019/20 hooajal.

“Võtsin väikese mõtlemisaja ja vaatasin natuke ringi. Viis aastat on piisavalt pikk aeg, et vaheldusele mõelda. Olime Johaniga pidevalt kontaktis ja teadsime, mis seisud on,” rääkis Rannula klubi Facebooki lehel avaldatud kommentaaris. “Plaanid on kõrged, kuid tuleb rahakotti vaadata,” on uueks hooajaks eesmärgid seatud.

Klubi juht Kärp eelistas algusest peale, et just Rannula meeskonda vedama hakkab: “Heiko on selgelt olnud minu esimene valik ja mul on hea meel, et meil õnnestus temaga lepingut pikendada.”

Eelmisele hooajale tagasi vaadates arvas Rannula, et esimene pool sellest oli raske, kuid alates veebruarist läksid asjad positiivses suunas ja play-offidega võis väga rahule jääda. Individuaalses mõttes kiitis ta mitmeid mängijaid, kes astusid sammu edasi. Täit rahulolu muidugi tunda ei saa, kuna vigastused tegid mängijatega oma töö ja jätsid jälje.

Pärnusse jäämise põhjused olid erinevad: “Esiteks pole paremaid pakkumisi tehtud. Teiseks on mul olnud õnn töötada väga vingete inimestega, kes on mind usaldanud. Olen saanud areneda ja oma vigadest õppida. Meeskond on vaikselt taset tõstnud ja eks treenerina ongi eesmärk aina kõrgemal tasemel töötada. Lisaks noored Eesti kutid, kes tahavad paremaks saada ning super fännid. Usun, et see hooaeg näitab, kas oleme võimelised veel sammu edasi astuma või hakkab lagi vastu tulema.”

Eelmisel hooajal ajalugu teinud ja klubi ajaloos esimese kõrgliigamedali võitnud Pärnu Sadamal mängijatega hetkel veel kokkuleppeid ei ole, kuid klubi töötab selle nimel, et jätkata osade seniste mängijatega koostööd ja leida jõudu ka välismaalt.

scroll to top