fbpx
Close

Siim Raudla: läksime täielikult lati alt läbi ja mina vastutan tulemuse eest

-Siim Raudla | Foto: Siim Semiskar

-Siim Raudla | Foto: Siim Semiskar

Eesti 3×3 korvpallikoondis peab teist aastat järjest MM-ilt pettunult lahkuma, kui taas ei õnnestunud ennast alagrupist edasi mängida. Amsterdamis toimuval suurvõistlusel on Eestil nende ridade kirjutamise hetkel tabelis kolm valusat kaotust ning ees vaid mäng Venemaaga, mis suures plaanis enam midagi ei otsusta.

“Meil jääb kogu aeg midagi puudu. Oleme tublid ja ilusad poisid, suudame kõigiga mängida, aga mängu lõpuks on ikkagi kaotus tablool. Ühel hetkel laseme vastasel ekstra lauapalli võtta, siis teeme rumala tehnilise, jätame ise ekstra söödu panemata – me ei olegi suutnud siin turniiril head kümmet minutit kokku panna,” kommenteeris koondise kokku pannud ning ette valmistanud treener Siim Raudla oma pettumust korvpalliliidu pressiteate vahendusel.

Mängijatele Joonas Järveläinenile, Martin Dorbekule, Karl Johan Lipsule ja Rannar Raabile Raudlal otseseid etteheiteid pole: “Nägite ise, et kõik võitlesid viimse veretilgani. Lõppkokkuvõttes vastutan mina tulemuse eest ja läksime täielikult lati alt läbi. Eesmärk jäi teist aastat järjest täitmata.”

Millise motivatsiooniga minnakse mängima turniiri viimast mängu Venemaa vastu? “Siin tuleb ennast kokku võtta! Kõik neli meest on professionaalid. Kui me ei suuda ennast Venemaa vastu kokku võtta, siis on küll midagi väga valesti. Üritame selleks mänguks häälestuda nii hästi kui võimalik ja läheme igal juhul võitma,” kommenteeris Raudla lõpetuseks.

scroll to top