fbpx
Close

Henri Drelli meeskonnakaaslane annab ennast NBA draftiks üles

-Paul Eboua | Foto: Victoria Libertas Pesaro Basket Facebook

-Paul Eboua | Foto: Victoria Libertas Pesaro Basket Facebook

Lõppenud hooajal koos Henri Drelliga Itaalia kõrgliigaklubis Pesaro mänginud 20-aastane Kameruni ja Itaalia passiga väike äär Paul Eboua teatas, et annab oma nime üle tänavuses NBA draftis.

203 cm pikkune Eboua on Rooma noorteakadeemia Stella Azzurra kasvandik, kellega tal veel üks aasta lepingut järel. Viimastel hooaegadel on ta pallinud Itaalia tugevuselt teises liigas ehk Serie A2-s Roseto Sharksis ja tänavu kõrgliigas Pesaros.

Roseto Sharksis hooajal 2018/19 kogus Eboua keskmiselt 5,3 punkti ja 3,4 lauapalli. Aasta hiljem ja aste kõrgemal olid tema numbrid paremad – 7,4 punkti ja 5,3 lauapalli.

Ebouale ennustatakse parimal juhul NBA draftis valituks saamist teise ringi teises pooles ehk kohtadel 45.-60. Noormees ise saab aru, et tema võimalused unistusteliigasse pääseda pole eriti suured.

“Esmalt vaatame, kas mind draftis valitakse ja alles siis hindame edasisi võimalusi,” kommenteeris Eboua Basketinside.com portaali vahendusel. “Aga tõenäoliselt tulen tagasi kas Euroopasse või lähen Austraaliasse,” lisas noormees, kes on juba teada andnud, et Pesaros teda kindlasti järgmisel hooajal ei näe.

Tänavu samuti Pesaros pallinud Henri Drelli võimaliku NBA drafti minemise kohta hetkel info puudub, kuid ülesantute nimekirjas eestlast praegu veel pole.

scroll to top