fbpx
Close

Kerr Kriisa: olen Žalgirisele tänulik, et nad andsid võimaluse ennast näidata Euroopa parimas organisatsioonis

-Kerr Kriisa | Foto: Ekraanitõmmis

-Kerr Kriisa | Foto: Ekraanitõmmis

Laupäeval jõudis avalikuks uudis, et seni Kaunase Žalgirise süsteemi kuulunud tagamängija Kerr Kriisa lahkub uuel hooajal ookeani taha, kus hakkab USA üliõpilasliigas NCAA esindama tugeva Arizona ridu.

Murrangulisel, kuid koroonaviiruse pandeemia tõttu poolikuks jäänud hooajal õnnestus Kriisal teha debüüt Euroliigas, Leedu meistriliigas ja Eesti meestekoondises ning tõusta Leedu esiliigas võistkonna põhitegijaks. Kaunase Žalgirise duubelmeeskonna eest tegi noor mängumees kaasa 19 mängus ja tõi keskmiselt 25 minutiga 14,3 punkti, andis 5,7 korvisöötu ja hankis 2,4 lauapalli.

Oma Instagrami kontol saatis 19-aastane ja 189 cm pikkune mängujuht tänusõnad Leedu klubile, kus ta viimased kaks hooaega veetis.

“Tahan tänada kõiki, kes mind aastate jooksul on toetanud. Olen Kaunase Žalgirisele väga tänulik, et nad andsid mulle võimaluse ennast näidata Euroopa parimas organisatsioonis,” kirjutas Kriisa.

“Sõnadega pole võimalik olukorda kirjeldada. On tulnud aeg, kus ma pean oma karjääris tegema järgmise sammu. Saan õnnistatult ja rõõmsalt välja öelda selle, et liitud Arizona Wildcatsiga ja alustan ülikoolikarjääri,” lisas Kriisa.

scroll to top