Illimar Raiend ja GBA said tabeli tippude vastu kaotuse ning võidu

-Illimar Raiend | Foto: Siim Semiskar

Tšehhi U19 vanuseklassi meistrivõistlustel käis Illimar Raiendi kodumeeskond GBA Jindrichuv Hradec sel nädalal väljakul kahel korral. Piseki Sokol Sršni eakaaslastega kohtuti nii võõrsil kui kodus ning mõlemal korral oli võidukas koduvõistkond.

Teisipäevase võõrsilmängu kaotas GBA Jindrichuv Hradec 82:110 (25:26, 10:31, 19:25, 28:28). Vahetusmängijate pingilt alustanud Raiend pääses platsile 10 minutiks, mille jooksul viskas 7 punkti (kahesed 2/4, kolmesed 1/2), võttis ühe lauapalli ja tegi 3 isiklikku viga.

Kaks päeva hiljem võeti koduväljakul võit tulemusega 99:90 (37:29, 25:19, 14:21, 23:21). Pingilt sekkunud ning 8 minutit mänginud eestlase arvele jäi sel korral 7 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/1, vabavisked 2/2), üks lauapall, üks resultatiivne sööt ja üks isiklik viga.

Mõlemad meeskonnad jätkavad turniiritabeli eesotsas. GBA Jindrichuv Hradecil on nüüd kirjas kümme võitu ja kaks kaotust. Kümme võitu on kirjas ka Piseki Sokol Sršnil, kes on pidanud ühe kohtumise vähem. Järgmised mängud Tšehhi U19 liigas toimuvad juba uuel kalendriaastal.