fbpx
Close

INTERVJUU | Kadri-Ann Lass koondisemängude rollist: Eesti eest võideldes saab ka enda klubikarjääri edendada

Avatar
-Kadri-Ann Lass | Foto: Club Baloncesto Bembibre Facebook

Eesti rahvusnaiskonna üks liidreid Kadri-Ann Lass aitas novembri keskel TalTechi spordihoones lõpetada Eesti koondise pika võidupõua. Üle aastate esimene võit võeti Euroopa meistrivõistluste valikturniiri mängus tugeva Suurbritannia üle ning ühtlasi oli see väärikas kingitus koondisekarjääri lõpetanud Merike Andersonile.

Mängus Suurbritannia vastu tõi 191 cm pikkune Lass 29 minutiga 8 punkti, noppis 5 lauapalli, andis kaks korvisöötu ja tegi kaks vaheltlõiget ehk teda jätkus igale poole. Klubikorvpallis esindab Lass Hispaania kõrgliigaklubi Bembibred, kellega alustati hooaega kuue kaotusega, misjärel on aga võidetud kolm mängu järjest. Lassi keskmised näitajad on olnud 32,3 minutit, 7,9 punkti, 6,9 lauapalli ja 1,4 resultatiivset söötu.

Korvpall24 oli koondisemängul kohal ning Lass pajatas meile muuhulgas, mida tähendab naiste jaoks koondise esindamine, kui kõva on Hispaania kõrgliiga ja mis positsioonil ta kõige meelsamini mängida tahab.

Kui palju koondise esindamine Sulle tähendab?

Koondist on alati au esindada ja mul jäi neli aastat vahel, sest olin USA-s. Seda magusam on koju tulla ja vahepeal mängida ka Eestis. Tänane mäng oli niigi eriline ja esimene kodumäng kahe aasta jooksul.

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline