fbpx
Close

INTERVJUU | NCAA 2. divisjoni tiimis liidrirolli kandev Hannes Saar: kui nähakse, et oled mängumees, siis võetakse kiirelt omaks

-Hannes Saar | Foto: Fiascofilmz

USA-s palliv 22-aastane Hannes Saar vahetas junior college sarjas mängiva Barton Community College’i uue võistkonna vastu ja pallib sel hooajal UCCS-i ülikooliga NCAA 2. divisjoni Rocky Mountain Athletic konverentsis. Korvpall24.ee portaal uuris võistkonnas liidrirolli kandvalt eestlasest tagamängijalt, kuidas ta uude meeskonda jõudis ja kuivõrd rahule on ta oma valikuga jäänud.  

Mullu kogunes junior college sarjas Tartust tuule tiibadesse saanud Saare arvele 31 kohtumises keskmiselt 30 minutiga 10 punkti, 5,8 lauapalli, 2,6 resultatiivset söötu ja 1,4 vaheltlõiget. Sel hooajal on 198 cm pikkune mängumees visanud NCAA 2. divisjonis keskmiselt 28,5 minutiga 9,5 punkti, võtnud 4,9 lauapalli, jaganud 2,6 korvisöötu ja teinud 1,1 vaheltlõiget.

Rääkisime 22-aastasega Saarega sellest, mis koolis ja divisjonis ta ookeani taga mängib ning kuidas jäi ta rahule Barton Community College’is veedetud ajaga. Samuti saime teada, miks ta uue mängupaiga otsis ja millised valikud tal veel laual olid. Muuhulgas tegime juttu kohanemisest, õppimisest, võistkonnast, meeskonnakaaslastest ja eestlase rollist. Lisaks rääkis Saare hooaja eesmärkidest, tulevikuplaanidest ja sellest, mida USA elukorraldusest kindlasti Eestisse ei tohiks tuua.

scroll to top