fbpx
Close

INTERVJUU | Punktikütt Ishmael El-Amin NBA-s ja Euroopas mänginud isa õpetustest, Eesti-Läti liigast ja Kasper Suurorust

-Ishmael El-Amin | Foto: Girts Gertsons/estlatbl.com

Eesti-Läti liigat jälgivatele korvpallisõpradele pole kindlasti märkamata jäänud BK Ventspilsi valusa käega tagamängija Ishmael El-Amin, kes on alanud hooajal juba kahel korral 30 punkti künnise ületanud. Häid esitusi pakkuva mängumehe enesekindlusele pani tugeva aluse tema isa, kes on omal ajal ka unelmate liigas karastuse saanud.

Detsembri alguses 25 aasta juubelit tähistav ameeriklane säras eelmisel hooajal Bulgaaria kõrgliigas, kui Šumeni meeskonnas tõi 18 kohtumise jooksul keskmiselt 24,2 punkti, 5,2 lauapalli, 4,4 korvisöötu ja 2,4 vaheltlõiget mängus. Sel hooajal on El-Amin Eesti-Läti liigas toonud seni edukaimana 21 punkti, 4,3 lauapalli ja 2,8 korvisöötu, tabades keskmiselt liiga parimana kolm kolmest.

Korvpall24.ee portaalile antud intervjuus iseloomustas 188-sentimeetrine Ishmael end mängijana ning vaatas tagasi edukale Bulgaaria aastale. Saame teada, milline on olnud perekonna ja eelkõige isa roll tema mängijaks kujunemisel ning mis on tema arvates peamised erinevused Euroopas ja Ameerikas harrastatavate mängustiilide vahel. Lõpetuseks jagab ta komplimente ühele Eesti noormängijale ning avaldab enda pikemaajalised eesmärgid palliplatsil.

scroll to top