fbpx
Close

INTERVJUU | Vandeadvokaat Paul Keres: sportlasi, kes vale inimesega kätlemise tõttu karjääri kaotavad, näeme tulevikus palju rohkem

-Paul Keres | Foto: Erakogu

Korvpall24 portaali intervjuusari korvpallifännidest teiste alade esindajatega võtab seekord täiesti teistsuguse pöörde, kui meie usuteldavaks on vandeadvokaat Paul Keres. Omal ajal öösel üles ärganud ja ennast televiisori ette sättinud noorest poisist sai suur Michael Jordani ja Chicago Bullsi fänn ning see pani ka ta enda palli patsutama.

Paul Keres on samanimelise legendaarse maletaja lapselaps, kuid males on ta enda sõnul tõesti halb. Korvpallis julgeb ta aga pidada ennast veidi alla keskmise taseme mängijaks, kuigi otseselt organiseeritud trenni ta regulaarselt eriti teinud pole. Aga vabal hetkel meeldib talle väliväljakutel palli loopimas käia ning kutsed “5 miinuse” duellile võtaks ta samuti vabalt vastu.

Korvpall24 portaalile antud intervjuus uurime lisaks Kerese seostele korvpalliga ka tema igapäevatöö kohta, kuhu samuti on omajagu sport sisse pressinud. Saime teada, et näiteks Heiki Nabi dopingukaasuses maadlejat kaitsnud Keres usub, et dopinguprobleem tippspordist ei kao, vaid ta tõenäoliselt teiseneb ausatele sportlastele negatiivsemas suunas.

scroll to top