fbpx
Close

Janeli Lilleallik kolmikduublist: kui võistkonnakaaslased tabavad, siis tuleb seda ära kasutada

-Janeli Lilleallik | Foto: Mohammad Abdulrahim

-Janeli Lilleallik | Foto: Mohammad Abdulrahim

Rootsi naiste esiliigas lõpetas Oskarshamn koguni 15-mängulise kaotusteseeria, kui koduplatsil saadi 81:72 jagu Huddinge Basketist. Selles kohtumises kõik 40 minutit mänginud ning 11 punkti, 15 korvisöödu ja 10 lauapalliga kolmikduubli kogunud Janeli Lilleallik oli pärast mängu võidu üle väga õnnelik.

“Meie viimane võit oli 30. septembril ja pärast seda pole meil nii rõõmsalt asjad kulgenud. Palju on olnud mänge, kus oleme teinud tubli esimese poolaja, kuid siis on vastased teinud muudatusi millega oleme jäänud hätta. Aga eilset võitu olime igati väärt!” kommenteeris neiu portaalile Korvpall24.ee.

“Kui hooaja esimeses pooles Huddingega mängisime, siis oli see paras katastroof – 33:97 kaotus. Kuigi ka siis tundsin, et me suudaks neid võita ja meil oli lihtsalt võistkonnana väga kehv päev. Eelmisel nädalavahetusel mängisime sama vastasega nende kodus ja kaotasime pingelises mängus ühe punktiga. Nüüd valmistusime terve mängueelse nädala neid kodus vastu võtma ja keskendusime agressiivsele mängule ja sellele, kuidas nende liider Nina Baresso kinni saada.”

“Mäng oli väga agressiivne ja oli näha, et meie poolt olid kõik valmis võitlema iga sentimeetri eest. Kuigi ka vastased viskasid suhteliselt palju punkte, siis suutsime palju olukordi kaitses enda kontrolli alla saada. Nende liidril Baressol polnud parim päev, aga seda peamiselt tänu Linn Norbergi heale kaitsemängule. Oli küll hetki, mil Huddinge sai mõned lihtsad korvid, kuid meie hea tabavus ei kadunud ning domineerisime mängu algusest lõpuni,” analüüsis eestlanna kohtumise käiku.

Enda kolmikduubli üle oli ta väga üllatunud, eriti just 15 korvisöödu üle: “Kuna võistkonnakaasalastel oli nii hea tabavusega päev, siis tuli seda ära kasutada ja luua neile head võimalused viseteks. Viibisin väljakul kõik 40 minutit, kuid tunne ja füüsiline vorm olid head ning seetõttu polnud raske vastu pidada. Eks mõned eksimused tulid väsimusest sisse ja sealt ka need 9 pallikaotust, kuid ei taha selle pärast väga põdeda, sest me siiski võitsime ja ülejäänud numbrid olid väga rõõmustavad.”

scroll to top