fbpx
Close

Rootsi liigas platsile naasmist ootava Jaan Puideti salatalendiks on juustukoogid

-Jaan Puidet | Foto: Ekraanitõmmis

Rootsi korvpalliklubi Jämtland Basket avaldas oma Facebooki lehel videointervjuu eestlasest tagamängija Jaan Puidetiga, kes on uue aasta alguses naasmas vigastuspausilt. Humoorikas intervjuus saame näiteks teada, milline on olnud Puideti kõige piinlikumaks momendiks ning mis on tema tugevaim salaoskus.

Esimese küsimusena paluti 27-aastasel ja 190 cm pikkusel jõulisel mängumehel iseennast kolme sõnaga iseloomustada. “Lojaalne, töökas ja sõbralik,” vastas Puidet pärast väikest mõttepausi.

Oma senise karjääri ühe tähtsama otsusena tõi Puidet välja Jämtlandi meeskonnaga liitumise 2015. aastal. Esimese hooga kolm hooaega klubis pallinud Puidet on pärast ühte vaheaastat nüüd Jämtlandis tagasi.

Vabal ajal naudib eestlane kõige rohkem sõpradega suhtlemist ja naljatamist ning oma salatalendiks peab ta juustukookide küpsetamist. Ka peatreener Torbjörn Gehrke kohta intervjuus väikese nalja visanud Puideti kõige piinlikuma hetke teadasaamiseks vaata juuresolevat videot.

Rootsi kõrgliigas hetkel kümne meeskonna hulgas enda jaoks pettumust valmistaval 7. kohal paiknev Jämtland (6-12) jätkab hooaega 3. jaanuaril võõrsil lähima jälitaja Nassjo (4-14) vastu.

Tänavu vaid kaheksas kohtumises väljakul käinud Puidetil on kirjas keskmiselt 32 minutit, 10,6 punkti, 6,6 lauapalli, 4,6 resultatiivset söötu ja 2 vaheltlõiget. Detsembris oli eestlane platsilt eemal katkise käeluu tõttu.

scroll to top