fbpx
Close

Kipsis käega Jaan Puidet peab platsile naasmist veel mõnda aega ootama

-Jaan Puidet | Foto: KFUM Jämtland Basket Facebook

-Jaan Puidet | Foto: KFUM Jämtland Basket Facebook

Tähelepanelikumad korvpallisõbrad on kindlasti märganud, et Rootsi kõrgliigas on pikalt platsi kõrval olnud Jämtland Basketi eestlasest tagamees Jaan Puidet. Hetkel Eestis viibival Puidetil on parem käsi kipsis ning enne jaanuarit meest väljakul ei näe.

Laupäeval TalTechi kodusaalis oma endise koduklubi võitlust lätlaste tippmeeskonna BK Ventspilsi vastu jälginud Puidet rääkis Korvpall24.ee portaalile, et murdis kukkudes ühe kämblaluudest ning on pidanud kipsis käega oma kodutiimi mänge kõrvalt jälgima.

“Kips võetakse jõulude paiku ära ja siis algab taastusravi,” rääkis 27-aastane ja 190 cm pikkune mängumees. “Platsile tagasi pääsen millalgi uuel aastal,” lisas Puidet.

Viimati jooksis Puidet Jämtlandi eest liigamängus väljakule novembri alguses ning ta on tänavu 8 kohtumisega kogunud keskmiselt 32 minutit, 10,6 punkti, 6,6 lauapalli, 4,6 resultatiivset söötu, 2 vaheltlõiget.

Jämtlandi hooaja esimene pool on kulgenud väga vaevaliselt, kui 5 võidu ja 10 kaotusega ollakse kümne tiimi hulgas 7. kohal.

scroll to top