Järveläinen ja Plymouth teenisid suureskoorilises mängus võidulisa

Avatar
-Joonas Järveläinen | Foto: Damian Pudner

Suurbritannia kõrgliigas teenisid võidulisa Joonas Järveläinen ja tema koduklubi Plymouth Raiders. Suureskooriliseks kujunenud võõrsilmängus võeti kindel 112:98 (40:27, 30:26, 25:23, 17:22) võit Surrey Scorchersi üle.

Reedel karikasarjas suure kaotuse saanud Plymouth asus nädalavahetuse teist kohtumist domineerima kohe avavilest. Juba poolajapausiks olid külalised visanud 70 silma, eduseis oli kasvanud 17-punktiliseks. Neljanda veerandi alguseks juhiti 19-punktiga ning 14-punkitiline võit oli vaid vormistamise küsimus.

Algviisikus alustanud Järveläinen viskas 12 minutiga 9 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 1/1, vabavisked 2/3), võttis kaks ründelauda, jagas 4 söötu, tegi ühe pallikaotuse ning 4 isiklikku viga. Plymouthi parimana tõi Rashad Hassan 34 silma, kodumeeskonna resultatiivseimana viskas Quincy Taylor 26 punkti.

Järgmise mängu peab Plymouth 10. veebruaril, kui võõrustatakse Leicester Ridersit.