Järveläinen tegi peaaegu kolmikduubli, kuid Plymouth sai suure kaotuse

-Joonas Järveläinen | Foto: Siim Semiskar

Suurbritannia korvpalli meistriliigas ei saanud Joonas Järveläineni koduklubi Plymouth Raiders vastu Newcastle Eaglesile ja võttis vastu 78:118 kaotuse.

Newcastle viskas poolajaks koguni 69 punkti, kuid Plymouth suutis vastata vaid 36 silmaga. Kolmandal veerandajal suurenes kaotusseis veelgi ja viimase neljandiku 21:27 allajäämisega teenisid külalised lausa 40-punktilise kaotuse.

Joonas Järveläinen viibis väljakul 36 minutit ja viskas tiimi parimana 22 punkti (vabavisked 1/1, kahesed 6/10, kolmesed 3/5) ning kogus ka 12 lauapalli. Lisaks andis ta 8 korvisöötu, tegi kaks vaheltlõiget, kaotas kaheksal korral palli ja tegi 2 isiklikku viga.

Tre Bowman ja Stefan Djukic lisasid mõlemad veel 19 punkti. Võitjate parim oli Jaysean Paige, kelle arvele jäi koguni 40 punkti. Saah Nimley tõi 21 silma.

Liigatabelis asub Plymouth (8-24) kümnendal kohal, Newcastle (22-10) kindlustas teist kohta.