fbpx
Close

BC Tartu/Eviko U15 alustab turniiri Itaalias tugeva Serbia korvpalliakadeemia vastu

Avatar
BC Tartu/Eviko U15 turniiril Bolognas | Foto: BC Tartu Korvpallikool Facebook

BC Tartu/Eviko võistkond, kes on täiendust saanud kolme Rapla KK mängijaga, osaleb 27. aprillist kuni 1. maini toimuval “XVI edizione del Torneo Internazionale Daimiloptu” turniiril Itaalias, Bolognas.

Turniiril osaleb kokku 20 võistkonda, kes on jagatud viite neljasesse alagruppi. Tuntumatest klubidest on kohal näiteks Tel Aviv Maccabi (Iisreal), Ljubljana Olimpia (Sloveenia), Dražen Petrovici Akadeemia (Horvaatia), Bologna Virtus (Itaalia), Milano Olimpia (Itaalia) ja Belgradi Vizura Akadeemia (Serbia).

BC Tartu/Eviko mängib turniiril koosseisus: Marten Savva, Richard-Sven Rivik, Tristan Laansalu, Markus Ladoga (Rapla KK), Albert Raudsepp, Erik Pärnapuu (Rapla KK), Märt Kilgi, Markus Medvetski, Kaspar Sepp, Kardo Kilk (Rapla KK) ja Markus Heinakroon. Treenerid Olari Narits ja Rein Raam.

“Peamine eesmärk ja ootus on, et saaks mängida võimalikult erinevate vastastega ja poisid näeksid kuidas mängivad korvpalli nende vanused poisid Serbias, Horvaatias, Itaalias, Iisrealis jne. Lisaks saavad poisid kihvti kogemuse, sest turniiri ajal majutatakse nad itaalia peredes. Esimene vastane on kohe Serbia Vizura akadeemia, kes eelmisel aastal võitis selle turniiri, saab olema huvitav kogemus, nii mängijatele, kui ka treeneritele,” sõnas treener Narits klubi Facebooki lehel.

Turniiri koduleht on leitav SIIN ja Facebooki leht SIIN.

BC Tartu/Eviko peab oma esimese mängu juba 28. aprilli hommikul kell 9:00, vastaseks serblaste Vizura akadeemia.

scroll to top
Inline
Inline