fbpx
Close

Korvpalliklubi Valgamaa suvelaagris käis noori motiveerimas Viljar Veski

-Korvpalliklubi Valgamaa suvelaager | Foto: Erakogu

-Korvpalliklubi Valgamaa suvelaager | Foto: Erakogu

Korvpalliklubi Valgamaa viis 6.-9. ja 10.-13. juulil Värskas läbi oma kolmanda suvelaagri. Sellel aastal toimus koroonaviiruse tõttu laager kahes jaos – esmalt osalesid 2008-2012 sünniaastaga lapsed ja seejärel 2004-2007 sünniaastaga noored. Kokku võttis laagrist osa 60 korvpallihuvilist last Valgamaalt, Võrumaalt ja Põlvamaalt.

Noori juhendas viis treenerit: Olver Kaljuvee, Brendon Paidra, Kevin Kangur, Emily Raudkepp ja Allan Hallik. Treeningud leidsid aset kolm korda päevas. 2004-2007 sünniaastaga noored said lisaks tavapärastele korvpallitreeningutele arendada oma üldfüüsilist vormi Piusa liivamägedel ja Värska veekeskuse jõusaalis.

Samuti korraldati lastele palju vaba aja tegevusi. Näiteks toimusid spordiviktoriin ja talendiõhtu, võimalus oli mängida erinevaid lauamänge, aset leidis laagrisisene korvpalliturniir jpm. Laagrit külastas ka endine korvpallur Viljar Veski, kes rääkis noortele oma korvpallikarjäärist.

Korvpalliklubi Valgamaa loodi 2017. aasta juulis, arendamaks noorte ja harrastajate korvpallitegevust Valgamaal ja Võrumaal. Osa on võetud erinevatest korvpallivõistlustest ja korraldatud on mitmeid üritusi. Klubi eestvedajad Olver Kaljuvee ja Brendon Paidra on võtnud uuel hooajal eesmärgiks osaleda makroliiga, miniklassi ning U14 ja U16 poiste Eesti meistrivõistlustel.

scroll to top