fbpx
Close

Tartus toimub laager koostöös Kaunase Žalgirisega; Janar Talts: suvi on aeg, kui individuaalse poolega tegeleda

Tartu Ülikooli korvpallikool korraldab koostöös Leedu korvpallihiiu Kaunase Žalgirisega suvise treeninglaagri U14 (2007-2008) ja U17 (2004-2006) vanuses poistele. Žalgiris Camp Tartu toimub Tartu Ülikooli spordihoones 20.-23. juulil.

Laagris osalejaid juhendavad Kaunase Žalgirise treenerid Tautvydas Sabonis, Vytautas Pliauga ja Darius Sirtautas. Igal päeval on kohal ka Eesti meistriliiga tegevkorvpallureid ja eraldi programm ka korvpallitreeneritele.

Laagri peakorraldaja Janar Taltsi sõnul saavad laagris osalejad nelja päeva jooksul päris hea komplekti. “Suvi on ikka see aeg, kui hooajaks ette valmistuda ja oma individuaalse poolega tegeleda. Mul on väga hea meel, et Kaunase Žalgirise treenerid olid nõus Tartusse tulema ja nelja päeva jooksul oma teadmisi jagama. Kaasasime ka toitumisnõustaja ja spordipsühholoogi, kes poistele oma teemasid tutvustavad. Laagris on kindlasti palju õppida nii osalevatel poistel kui ka Eesti treeneritel. Lisaks püüame erinevate võistluste ja laagri tähtede mänguga poistele ka võistlusmomendi tekitada. Loodan, et algatame uue suvise traditsiooni ja tugevdame sidet Tartu ning sõpruslinna Kaunase vahel,” sõnas Talts.

Laagri ajakava ja lisainfo kodulehel SIIN.

Laagripassid on müügil e-poes SIIN.

Vaata ka Kaunases toimunud Žalgiris Youth Camp 2020 laagri kokkuvõtet:

scroll to top