fbpx
Close

Teleseriaalid, kitarr ja hiina toit: Arizona ülikool tutvustas naiskonna fännidele Anna Gret Asi

-Anna Gret Asi | Foto: Arizona Women's Basketball Facebook

-Anna Gret Asi | Foto: Arizona Women’s Basketball Facebook

Tänavusel hooajal Tartu Ülikool/Kalevi korvpallinaiskonna Eesti meistriks tüürinud Anna Gret Asi hakkab uuel hooajal teatavasti õppima ja mängima Arizona ülikoolis. Sel nädalal jõudis Arizona ülikoolinaiskonna Facebooki leht uute mängijate tutvustamisega 19-aastase eestlannani.

Oma lemmikroaks nimetab Asi hiina toidu, põhilisteks hobideks aga teleseriaalide vaatamise ja kitarri mängimise. Huvitavate faktidena toob eestlanna enda kohta välja, et suudab lahendada ruubiku kuubikut ja kannab tõenäoliselt igal pool kapuutsiga pusa.

Arizona naiskond kuulub ookeani taga naiste ülikoolikorvpallis NCAA täielikku tippu, kui tänavuse hooaja finaalturniiril jõuti välja finaali, kus kaotati kõige napimalt 53:54 Stanfordile. Naiskonna üks liidreid, 170 cm pikkune tagamängija Aari McDonald võeti pärast kolledžikarjääri lõppu WNBA draftis koguni kolmanda valikuna.

Tänavuse finaalipääsuga oma ajaloo edukaima aasta teinud Arizona naiskond on varasemalt NCAA finaalturniirile jõudnud kokku seitsmel korral ning senine parim tulemus oli pääs 16 parema hulka (1998).

Lisaks ameeriklannadele mängis lõppenud hooajal Arizona naiskonnas ka kaks hispaanlannat, lätlanna, austraallanna ja türklanna.

? @annagretasi

Posted by Arizona Women’s Basketball on Pühapäev, 9. mai 2021

scroll to top