fbpx
Close

Žalgirise käest ketuka saanud Jasikevicius kritiseeris Euroliigat: meie häält ei võeta kuulda

-Šarunas Jasikevicius | Foto: EPA/Scanpix

Korvpalli Euroliigas oli lõppenud nädalal üheks emotsionaalsemaks hetkeks Barcelona peatreeneri Šarunas Jasikeviciuse naasmine Kaunasesse, kui Euroliiga liiderklubi kaotas 84:91 sealsele Žalgirisele. Tunded olid üleval väga erinevatel tasemetel, kui esiteks oli Leedu taasiseseisvuspäev, teiseks naasis Jasikevicius oma kodumaale ja mängima klubiga, mille peatreener ta alles hiljuti oli. Kolmandaks pani Žalgiris selga Ukraina toetuseks sini-kollased erivormid ja neljandaks õnnestus tabeli viimasel tabeli esimest marulise kodupubliku ees kõigi nende emotsioonide keskel ka võita!

Kuuemängulise võiduseeria pealt Kaunasesse sõitnud Barcelona juhendaja Jasikevicius oli pärast matši loomulikult oma mängijate esituses pettunud, kuid rääkis kohtumise järel pikalt ka teistel teemadel, nagu kohtunike tegevus, sõda Ukrainas ning Euroliiga suutmatus tähtsate otsuste puhul meeskondade peatreenerid protsessi kaasata.

“Me üritame mängijaid pärast karikavõitu üles äratada, aga näeme, et mehed on kuidagi liiga rahulolevad ja neil pole soovi võidelda. Mõnes mõttes on see arusaadav ja pingil istuvate meeste näod reedavad päris palju. Kui me (koduliigas) Valenciale kaotasime, siis panin tähele, et meeskonda see eriti ei morjendanud. See on väga paha märk,” kommenteeris Jasikevicius pärast mängu ajakirjanikele.

scroll to top