fbpx
Close

ESPN: Matthias Tassi hea mäng võis kahjustada tulevase NBA drafti top3 valiku Chet Holmgreni võimalusi

-Matthias Tass ja Chet Holmgren | Foto: AFP/Scanpix

Ookeani taga USA üliõpilasliigas NCAA oma neljandat hooaega lõpetav 22-aastane ja 208 cm pikkune Matthias Tass (Saint Mary’s Gaels) on saanud tänavu ennast päris mitmel korral proovile panna erinevate noorte mängumeeste vastu, keda tõenäoliselt ootab ees NBA karjäär. Neist kõige talendikam on tõenäoliselt olnud 19-aastane ja 213 cm pikkune Minnesotas sündinud keskmängija Chet Holmgren.

USA üks populaarsemaid spordiväljaandeid ESPN tegi Holmgrenist hiljuti pikema loo, kus draftieksperdid Jonathan Givony ja Mike Schmitz analüüsisid pikalt supertalendi tulevikuvõimalusi NBA-s. Põhjust tulevikumehest rääkida ja kirjutada on, kuna Holmgreni nimi figureerib tänavu suve NBA drafti ennustustest igal pool top3 hulgas. ESPN-i enda draftiennustuses on Holmgren hetkel paigutatud suisa esimeseks ning kõige kõrgemal positsioonil asub ta näiteks ka CBS Sportsi veebilehel. Teiseks valikuks ennustavad Holmgreni praegusel momendil näiteks Yahoo Sports, NBA Draft Room ja Bleacher Report ning kolmandaks NBADraft.net.

Kõigis erinevates väljaannetes arutletakse peamiselt teemal, kas Gonzaga ülikooli eest palliva noormehe kõhn kere kannatab NBA taseme välja. Just seda aspekti silmas pidades toodi ESPN-i artiklis välja ka meie Matthias Tass, kes analüütikute hinnangul suutis omavahelistes duellides rünnakul Holmgreni mitmel korral jõuga üle mängida.

scroll to top