fbpx
Close

Erkmaa Suvekursuse juubeliaasta toob taas Eesti parimad noored peaaegu nädalaks kokku

Foto: Erkmaa Suvekursus

Foto: Erkmaa Suvekursus

Erkmaa Korvpallikooli poolt korraldatav “Erkmaa Suvekursus” tähistab sel aastal väikest juubelit. Kümnendat korda toimuv laager toimub traditsiooniliselt 2.-7.juulini 2021 Lääne-Virumaal Vinni Spordikompleksis.

Laagris osalevad 13-15-aastased poisid 15 erinevast Eesti noorteklubist. Senise üheksa aasta jooksul on laagris osalenud 227 noormängijat Eestist, Leedust, Lätist, Soomest, Islandilt, Itaaliast, Belgiast ja Inglismaalt.

Laagri õnnestumisele aitavad kaasa konkurents treeningutel ning nõudlikud ja mitmekülgsed treenerid. Korvpalli tulevikulootustel on suurepärane võimalus treenida nii kodu- kui välismaiste oma ala professionaalide juhendamisel. Välismaistest juhendajatest annavad tänavu Erkmaa Suvekursuse õnnestumisse panuse Itaalia klubide Bologna Fortitudo, Siena Mens Sana korvpalliakadeemia ja La Pallacanestro Avellino treenerid. Kodumaistest treeneritest õpetavad noori Aivo Erkmaa (Tallinna Spordiakadeemia Kalev), Märt Raam (Saku KK) ja üldkehalise ettevalmistuse treener Aigar Kukk.

Aivo Erkmaa võtab suvekursuse eesmärgi kokku nii: “Korraldajatena on meil selge soov, et laagri lõpuks oleksid poisid paremad kui tulles. Tahame näha, et oleme suutnud neile pakkuda uusi teadmisi ja oskusi ning selle tulemusena tõstnud nende motivatsiooni ja usku, et kõik on võimalik, kui endaga tööd teha ja vaeva näha.”

Osalejate treeningvarustuse eest hoolitsevad Jalajälg AS ja Fifaa AS. Erkmaa Suvekursuse partnerid, kelle toetuse ja abita poleks laagril kvaliteeti: Tervemaja OÜ, Vinni Spordikompleks AS, KSM Group, Nordium OÜ, Eesti Kultuurkapital, Lääne-Virumaa Ekspertgrupp.

scroll to top