Forca Lleida lõpetas hooaja napi võiduga tabeli kolmanda vastu

-Kregor Hermet ja Forca Lleida | Foto: Forca Lleida Facebook

Hispaania korvpalli esiliigas alistas Kregor Hermeti kodumeeskond Forca Lleida võõrsil Manresa tiimi 74:68.

Esimese veerandaja kaotasid külalised kümne silmaga, kuid poolajaks juba juhiti 36:35. Tasavägise kolmanda veerandaja järgselt oli seis 50:50 viigis, aga viimase neljandiku 24:18 paremus aitas Forca Lleida raske võiduni.

Kregor Hermet sai mänguaega pea neli minutit, kuid punktiarvet ta ei avanud ning eksis ühel lähi-ja kaugviskel. Meeskonna parim oli Jarred Abiona Ogungbemi-Jackson 21 punktiga. Vastastele tõi 16 punkti ja 8 lauapalli Jordi Trias Feliu.

Liigatabelis jäi Forca Lleida saldoks 12 võitu ja 22 kaotust, mis andis neile 18 meeskonna seas 16. koha. Manresa (24-10) platseerus kolmandal tabelireal.