BC Tartu/Eviko U15 poisid alistasid Itaalia turniiri avamängus Serbia akadeemia

-BC Tartu/Eviko U15 | Foto: BC Tartu Korvpallikool Facebook

BC Tartu/Eviko U15 korvpallimeeskond alustas turniiril Itaalias, Bolognas võidukalt, kui Serbia korvpalliakadeemiat Vizura võideti 95:73.

Tartu tiim, kes on täiendust saanud kolme Rapla KK mängijaga, sai kohe alguses hästi minema ja Markus Ladoga kuue tabatud kolmese toel võideti avaveerand 29:11.

Edasi jätkus väga jõuline ja närviline mäng, kuid Tartu tiim suutis oma edu lõpuni hoida ning saada tabelisse olulise võidupunkti.

Pidurdamatus hoos oli Eesti tiimi poolt Markus Ladoga 38 punktiga (11 tabavat kolmest), teda toetasid Kardo Kilk 19 punkti, Märt Kilgi 9, Markus Heinakroon 8 ja Eerik Pärnapuu 8 silmaga.

Kell 18.00 mängib Tartu itaallaste Sport Junior Giocare Insiemega ning kohtumise võitja tagab otsepääsme veerandfinaali, kaotaja peab koha eest veerandfinaalis mängima lisamängu.