fbpx
Close

Erkmaa Suvekursuse iga-aastases korvpallilaagris on tänavu suur roll kanda Eesti treeneritel

-Erkmaa Suvekursus 2020 | Foto: Erkmaa Korvpallikool Facebook

-Erkmaa Suvekursus 2020 | Foto: Erkmaa Korvpallikool Facebook

Erkmaa Suvekursuse selleaastasele korvpallilaagrile on start tehtud. Koroonakriisist tulenevalt on seekordses laagris paar muudatust. Kahes grupis treenib võrreldes varasemaga mõnevõrra vähem osalejaid, kokku 34 noormeest neljateistkümnest noorteklubist üle Eesti.

Viiepäevases laagris on juhendajateks noored ja ambitsioonikad Eesti treenerid: Märt Raam Saku Korvpalliklubist, kes on ühtlasi U14 noormeeste koondise treener, Audentese Spordigümnaasiumi ja U14 noormeeste koondise peatreener Martin Rausberg ning noormeeste U16 koondise peatreener ja TalTechi peatreener Kris Killing. Lisaks kogemustega KA Tallinna Kalevi treener Aivo Erkmaa.

Üldfüüsilise ettevalmistuse trenne viib läbi endine kümnevõistleja ja kergejõustiku treener Aigar Kukk. Laagri teises pooles juhendab poisse ka külalistreener Saksamaalt Science City Jena korvpallisüsteemi noorte juht Torsten Rothämel.

Laagri lõpetavad mängud, kui teisipäeval 7. juulil kell 10 algavas kohtumises lähevad vastamisi noorema grupi poisid ja kell 12 vanema grupi poisid.

scroll to top