Joonas Järveläinen viskas Plymouthi suures võidumängus 18 punkti

-Joonas Järveläinen | Foto: Siim Semiskar

Suurbritannia korvpalli kõrgliigas alistas Joonas Järveläineni koduklubi Plymouth Raiders võõrsil 110:72 Leeds Force’i.

Avaveerand lõppes 17:17 viigiga, kuid poolajaks oli Plymouth 14 silmaga ette pääsenud. Kolmas veerandaeg võideti võimsalt 38:14 ning viimasel neljandikul viskasid meeskonnad võrdselt 27 punkti.

Joonas Järveläineni arvele jäi ligi 28 minuti jooksul 18 punkti (vabavisked 4/5, kahesed 4/8, kolmesed 2/6) ja 6 lauapalli. Lisaks andis ta 4 korvisöötu, tegi 5 vaheltlõiget, kaotas korra palli ja tegi 3 isiklikku viga. Tre Bowman oli meeskonna parim 24 punkti ja 6 korvisööduga. Mo Williams viskas vastaste poolelt 28 punkti ning kogus 8 lauapalli.

Liigatabelis jätkab Plymouth (8-22) 12 meeskonna seas kümnendal kohal. Leeds (1-29) on endiselt viimane.