Tabeli seitsmenda paremust tunnistanud Forca Lleida langes eelviimasele kohale

-Kregor Hermet | Foto: Siim Semiskar

Hispaania korvpalli esiliigas teenis Kregor Hermeti koduklubi Forca Lleida põhihooaja eelviimases mängus külla sõitnud Trapa Palencialt 84:75 kaotuse.

Võõrustajad kaotasid esimese veerandaja 18:22, kuid poolajaks suudeti punktiga ette pääseda. Tasavägiselt kulgenud kolmanda veerandaja järel oli Forca Lleida endiselt minimaalses eduseisus, kuid viimane neljandik kuulus külalistele 23:13 ning sellega otsustati ka kohtumise saatus.

Kregor Hermet mängis pea 11 minutit, kuid selle ajaga ei sooritanud ta ühtegi pealeviset. Statistikasse kogunes tema nimele 3 isiklikku viga ja tema vastu tehti üks viga. Tiimi parimatena viskasid Marc Marti Roig ja Brano Dukanovic võrdselt 14 punkti. Võitjate resultatiivseimatena tõid võrdselt 13 punkti Urko Otegui Esnaola ning Enric Garrido Foz.

Forca Lleida (11-22) asub 18 meeskonna seas 17. kohal. Palencia (18-15) jätkab seitsmendana.