Mailis Pokk ja Keltern olid taas Marburgist paremad ning tagasid pääsu finaali

-Mailis Pokk | Foto: Siim Semiskar

Saksamaa naiste korvpalli kõrgliigas suutsid Mailis Pokk ja Keltern 72:62 paremad olla Marburgist ning 2:0 seeriavõiduga finaali pääseda. Avamängu oli Keltern võitnud 76:61.

Marburg oli avaveerandil 17:15 parem, aga poolajaks juhtis Keltern 37:31. Kolmanda veerandajaga kasvatati eduseisu veelgi seitsme silma võrra ja vaatamata viimase neljandiku 12:15 kaotusele suudeti kokkuvõttes kümnepunktiline võit teenida.

Mailis Pokk sai ligi 29 minutit mänguaega, mille jooksul viskas 9 punkti (vabavisked 3/4, kahesed 3/5, kolmesed 0/3). Lisaks võttis ta ühe lauapalli, andis ühe korvisöödu, tegi 3 vaheltlõiget ja sooritas ühe isikliku vea. Võistkonna parimana tõi 19 punkti Amber Orrange. Vastaste resultatiivseim oli Diana Voynova 13 punktiga.

Kolme võiduni peetava finaalseeriaga tehakse algust 27. aprillil.