Jörgen Õiguse 12 kolmest vedasid Terminali Oili teises liigas suure võiduni

-Jörgen Õigus | Foto: Siim Semiskar

Kolmapäeval Saku II liiga B-alagrupis toimunud mängus võttis kodumeeskond Terminal Oil (1-0) vastu TÜ/Kuremaa (2-2).

Tasavägist mängu jätkus vaid esimeseks veerandajaks, mille väljakuperemehed võitsid 24:22. Teist veerandaega alustas Terminal Oil 11:0 vahespurdiga ning võitis poolaja juba kindlalt 21 punktiga. Mängupilt ei muutunud ka pärast pikka vaheaega ning üha paremasse hoogu sattunud kodumeeskonna võidunumbriteks kirjutati 112:54 (24:22, 28:9; 30:12, 30:11), seejuures jäi kolme viimase veerandaja skooriks 88:32. Terminal Oili paremus tuli selgelt esile kõikides peamistes statistilistes näitajates (visketabavus 53% vs 31%, lauapallid 50:35, söödud 24:15).

Võitjate poolelt oli imelises viskehoos Jörgen Õigus, kes viskas 29 mänguminuti jooksul 38 punkti, millest 36 kogus kolmepunktivisetest (12/18). Lisaks 6 lauapalli ja 4 söötu protokolli saanud Õigus ei sooritanud mängu lõpuks ühtegi kahepunktiviset. Janar Heering kogus 17 silma ning kolmikduublile lähedal olnud Juss Jürisaar lisas 15 punktile ka 8 lauapalli ning 8 tulemuslikku söötu.

TÜ/Kuremaa eest viskasid Christopher Kalda 11 ning Kristen Loot 10 punkti.

Terminal Oil jätkab B-alagrupis täisedu kahe võiduga liidrikohal. TÜ/Kuremaal on 2 võitu ning 3 kaotust, mis annab tabelis viienda positsiooni.