Jürgensi ülikool võitis taas, pea kolm neljandikku tiimi punktidest viskasid kaks meest

-Carlos Jürgens | Foto: Oral Roberts University

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis alistas Carlos Jürgensi kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles kahe päeva jooksul teist korda Omaha Mavericksi, seekord tulemusega 86:75 (39:37).

Mängu esimesed 30 minutit möödusid küllaltki tasavägiselt, kuid seisult 56:56 tegi Oral Roberts vahe sisse ning hoidis seda lõpuni.

Pingilt sekkunud Jürgens viibis väljakul lõpuks 28 minutit ning viskas selle ajaga seitse punkti (kahesed 2/5, kolmesed 1/5), võttis neli lauapalli ja blokeeris ühe vastaste pealeviske. Lisaks kogunes eestlase arvele üks pallikaotus ja kolm isiklikku viga.

Võitjate poolel tegi võimsa esituse kõik 40 minutit mänginud Max Abmas, kes tabas 11-st kaugviskest seitse ja kogus kokku 37 punkti. Kevin Obanor toetas teda 27 punkti ja 12 lauapalliga. Oral Robertsi meeskonnas tegid skoori vaid viis mängijat. Omaha resultatiivseim oli 21 punkti visanud Marlon Ruffin.

Oral Roberts on nüüd võitnud mõlemad senised konverentsisisesed mängud. Kogu hooaja saldo on neil viis võitu ja viis kaotust. Omahal on kirjas kaks võitu ja 10 kaotust.