fbpx
Close

Juris Umbraško: algsed plaanid võivad kiiresti muutuda

-Juris Umbraško ja Rakvere Tarvas | Foto: Siim Semiskar

-Juris Umbraško ja Rakvere Tarvas | Foto: Siim Semiskar

Eelmisel nädalalõpul kodust Tarvas Cup turniiri võõrustanud Rakvere Tarvas tegutseb meeskonna peatreeneri Juris Umbraško sõnul tavapärases rütmis ja valmistub Paf Superkarika esimesteks mängudeks.

Tarva vastane selgub avaringipaarist, kus on vastamisi G4S Noorteliiga ja Ehton/Föönix. Esimeses mängus võitis esiliiga tiim G4S Noorteliiga rahvaliiga meeskonda 84:65. Korduskohtumine peetakse täna, kirjutab Tarvas oma Facebooki lehel.

“Olukord on võrreldes mullusega viiruse tõttu muutunud,” lausus Tarva juhendaja Umbraško Rakveres peetud turniirile tagasi vaadates.

Teatavasti piirduti seal vaid ühe mänguga, sest Valmiera meeskond siirdus sekelduste vältimiseks reedese poolfinaalmängu järel tagasi Lätti ning Tarvas nendega kolmanda koha kohtumiseks seetõttu platsile tulla ei saanudki.

“Tuleb harjuda ja uute olude järgi orienteeruda. Ajad on sellised, kus algselt kavandatud plaanid võivad kiiresti muutuda. Kui eelmise hooaja eel teadsime juba varakult, augustis-septembris, mis meid ees ootab, siis nüüd polnud augustis veel eriti millestki rääkida,” rääkis Juris Umbraško.

Treeneri sõnul otsivad hooajaeelseid treeningmänge naaberriikide tiimidega mitte üksnes Eesti, vaid samamoodi Läti korvpalliklubid.

“Lätis juba visatakse nalja, et kohalikud meeskonnad on omavahel juba justkui meistrivõistluste ühe mänguderingi jagu sõprusmänge jõudnud ära pidada,” lisas ta.

Umbraško ütlusel paneb Tarvas hetkel suuremat rõhku treeningprotsessile ja ootab ühe koroonavriiruse tõttu rivistusest puuduva välismängija liitumist.

Esimene võistlusmäng Paf Superkarika raames on rakverlastel järgmisel nädalal. “Selleks ajaks oleme loodetavasti täies koosseisus ja saanud ka rohkem koos harjutada. Seni on treeningutega olnud rohkem hõivatud noored. Mõtleme ja arutame veel samuti treeningmängude üle. Vaatame, mida teha õnnestub,” rääkis Juris Umbraško.

scroll to top