fbpx
Close

Kas mängumees Saage on Kotsari peale kade? Saage: mulle pole kunagi Orlando Magicust helistatud

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Korvpallipodcast “Mängumehed” lahkas uue hooaja teises saates kahe välismaal palliva Eesti koondislase tegemisi, kui luubi alla võeti Maik-Kalev Kotsari ja Kerr Kriisa ettevalmistused sellel keerulisel ajal.

23-aastane ja 211 cm pikkune Kotsar veetis viimased neli aastat tugevas USA ülikoolis South Carolinas, kus mängis ennast korralikult pildile ja viimase hooaejaga isegi NBA klubide radarile. Koroonaviiruse tõttu paigast löödud NBA drafti eestlasest tsenter aga ootama ei jäänud ning alustab profikarjääri Saksamaa kõrgliigaklbis Hamburg Towers.

Siim Raudla jagas saates infot, et Kotsari vastu on NBA klubidest huvi üles näidanud Detroit Pistons, San Antonio Spurs ja Orlando Magic. Magicu esindajatega pidas Kotsar hiljuti 45-minutilise telefonivestluse.

“Mulle ei ole kunagi Orlando Magicust helistatud,” naeris kaassaatejuht Kristo Saage selle jutu peale. “See võib vuntsi üles tõmmata küll. Maik tundub olevat selline rahulik vend, äkki alles järgmisel päeval sai aru, et Orlandost helistati?” lisas kossu-, reka- ja naljamees Saage.

Tõsisemalt jätkates lisas Saage: “Muidugi on see kõva avaldus ja see näitab, et temas mingi sisu on olemas. Kindlasti on tehtud süvaanalüüs, milleks mees võimeline on ja kuhu teda võimalik viia.”

Mida täpsemalt Orlando klubi esindajatega räägiti, kuula “Mängumeeste” podcastist, kus Raudla ja Saage pikemalt Kotsari teemat puudutasid.

Teise välismaal mängiva koondislasena võeti ette Arizona ülikoolis pallima hakkav noor tagamees Kerr Kriisa, kes peab suure viiruseohu tõttu kohati isegi trenni tegema maskis ning saab treeningul viskevõistlusi teha endise NBA meistri Jason Terry vastu.

scroll to top