Jurkatamm ja San Francisco said kolmanda järjestikuse võidu

-Taavi Jurkatamm | Foto: Siim Semiskar

Taavi Jurkatamm ja San Francisco Dons said USA üliõpilasliigas NCAA-s kolmanda järjestikuse võidu, kui teisipäeva varahommikul võeti kodus kindel 88:54 võit Sonoma State Seawolvesi üle.

Mänguseis püsis tasavägisena ainult kuni 7. minutini, mil seisult 14:13 tegi San Francisco 9:0 spurdi. Poolajaks kasvas vahe 22-punktiliseks ja teises mängupooles ei jõudnud külalised enam lähemale kui 18 silma. Kolm võitu teeninud San Francisco jätkab NCAA hooaega alistamatuna.

Jurkatamm sekkus mängu viimaseks 9 minutiks ja kogus selle ajaga 4 lauapalli, 2 tulemuslikku söötu, ühe bloki, 2 pallikaotust ning 2 viga, punktiarvet eestlasest ääremängijal avada ei õnnestunud. Meeskonna resultatiivseim oli üleplatsimehena 20 punkti toonud Jordan Ratinho.

Järgmise NCAA kohtumise peavad Jurkatamm ja San Francisco reedel, 16. novembril, kui võõrustatakse Arizona State’i.