Jurkatamm ja San Francisco tulid suurest kaotusseisust välja, kuid jäid võiduta

-Taavi Jurkatamm (kaitses) | Foto: AP/Scanpix

Taavi Jurkatamme kodumeeskond San Francisco Dons sai USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis kirja hooaja kuuenda kaotuse, kui võõrsil jäädi Loyola Marymount Lionsile alla 60:68 (35:44).

San Francisco ei pääsenud mängu jooksul kordagi juhtima. Esimesel poolajal korraks juba 19-punktilisse kaotusseisu jäänud külalised jõudsid viis minutit ja 50 sekundit enne mängu lõppu 54:54 viigini, kuid enamat ei suudetud.

Algkoosseisus alustanud Jurkatamm kogus 30 minutiga viis punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/2), ühe lauapalli, ühe korvisöödu, kaks blokeeritud viset, ühe pallikaotuse ja viis isiklikku viga, mis ta üheksa sekundit enne mängu lõppu pingile kukutasid.

San Francisco resultatiivseimaks kerkis 16 punkti visanud Khalil Shabazz. Võitjate parim oli kaksikduubli teinud Eli Scott, kes viskas 20 punkti ja võttis 10 lauapalli.

Jurkatamme meeskond on sel hooajal kogunud kaheksa võitu ja kuus kaotust, lääneranniku konverentsis (WCC) on nad kahe võidu ja kahe kaotuse peal. Loyola Marymount on sel hooajal võitnud kuus ning kaotanud kolm mängu.