Kadri-Ann Lass ja Györi Ülikool jätkavad Ungaris võidumarssi

-Kadri-Ann Lass ja Györi naiskond | Foto: Women's Basketball Club Győr Facebook

-Kadri-Ann Lass ja Györi naiskond | Foto: Women’s Basketball Club Győr Facebook

Ungari kõrgliigas jätkab pidurdamatus hoos Kadri-Ann Lassi leivaisa Györi Ülikool, kes teenis laupäeval juba kuuenda järjestikuse võidu. Koduväljakul teeniti raske võit numbritega 95:89 (17:26, 29:18, 27:22, 22:23) Ujbuda Elte Beaci üle.

Mängu alustas paremini 2 võidu ja 11 kaotusega Ungari kõrgliiga lõpuossa kuuluv külalisvõistkond. Avaveerandi suure kaotuse keeras Györi Ülikool poolajapausiks kahepunktiliseks eduseisuks.

Ühtlaselt skoorinud Györi Ülikooli eest kogusid kahekohalise punktisumma 5 pallurit. Ameeriklanna Brianna Kiesel kogus 17, Debora Dubei 16 ja Beatrice Mompremier 15 silma. Võrdselt 14 punkti viskasid ungarlannad Agnes Torok ja Virag Weninger. Kadri-Ann Lass viibis väljakul 8 minutit, mille jooksul viskas 5 punkti ja hankis ühe lauapalli.

Ujubuda poolelt viskas Timea Czank 24 punkti. Võrdselt 17 silma kogusid Janae Smith ja Latinka Dusanic.